Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр)

Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр)
Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр) Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр) Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр) Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр) Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр) Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр)

Гра з рухливими деталями 'Ведмедик' (укр)

АртикулVT2109-04

125,00 грн

Availability: Є в наявності

Продавець: Владі Тойс
Опис

Деталі

Професії бувають такі різні: поліціянт, лікар, пожежний, кухар. Кожна з них унікальна та дуже важлива! Хочете дізнатися про них більше? У цьому вам допоможе гра з рухомими деталями «Мишка»!
Спочатку дитині належить скласти з деталей нашого головного героя — ведмедика! Кожна деталь кріпиться до основи за допомогою кнопок. Завдяки цьому малюк зможе ворушити руками та ніжками.
Далі розгляньте картки з різними ситуаціями. Наприклад, на одній із них зображено будівлю у вогні. Хто зможе допомогти загасити пожежу? Певна річ, пожежний! Шукаємо серед деталей каску та вогнегасник і перетворюємо ведмедика в пожежного! Усі деталі кріпляться до основної фігурки за допомогою спеціальних липучок. Вжи-и-ик, готово!
Гра допоможе дізнатися багато нового та цікавого про професії, визначити їхні головні функції, розширити кругозір і поповнити словниковий запас. У процесі гри малюк тренуватиме логічне мислення, увагу, уяву та дрібну моторику.
Комплектація: 17 картонних деталей, 6 карток, 14 липучок, інструкція.
Характеристики

Додаткова інформація

Артикул VT2109-04
Виробник Владі Тойс
Країна виробник Україна
Кількість в ящику 0
Вага 0,195 г.
Висота 180 мм.
Довжина 220 мм.
Ширина 50 мм.
Матеріал Комбінований
Упаковка Картонна коробка
Живлення Відсутнє
Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Купити в 1 клік

Ваше замовлення було отримано.