Творчість

Дудка іграшкова EG2459

НЕБРЕНД

Дудка іграшкова EG2459

4.00грн

Креативна творчість 'BUBBLE CLAY FLUORIC'
Набір креативної творчості 'BUBBLE CLAY'
Набір 'Фокуси 10' Асортимент видів
Пісок для творчості

НЕБРЕНД

Пісок для творчості

32.00грн

Пластилін Sweet Colors 18кол 'квадратний'
Творчість та рукоділля

Творчість - одна з важливих складових людської особистості, яка практично не має вікових обмежень, все залежить від складності, вмінь, практики і головне уяви.

Рано чи пізно, кожна людина знаходить свій особливий талант до певного виду творчості, а тому було створено безліч видів іграшок та наборів для прояву цих особливих вмінь:

1. 3Д ручки. Об’єднує в собі малювання та ліплення, чудово розвиває просторове мислення, терпіння та точність. За допомогою такого інструмента можна будувати різноманітні 3-х вимірні об’єкти за допомогою розплавленого пластику. Даний пристрій підходить для дітей від 6 років оскільки має нагрівальний елемент і часто працює від мережі, тому потрібна особлива обережність при роботі з таким інструментом.

2. Алмазна творчість. Особливий тип творчості який часто поєднує в собі як малювання, так і мозаїку. Існують простіші варіанти для малих дітей і складніші для підлітків та дорослих. Такий вид творчості чудово підходить для людей в яких є нахил до образотворчого мистецтва, а також усидливість та терпіння.

3. Все для ліплення. Для тих, хто має нахил до ліплення або просто любить ліпити власними руками. Сюди входять пластилін, кульковий пластилін, глина, пластика, тісто, кінетичний пісок. Добре розвиваю просторову уяву та моторику рук.

4. Гравюра. Ще один вид графічного мистецтва, але замість того щоб малювати, потрібно штихелем обережно знімати чорний шар фарби аби проявився кольоровий малюнок під ним. Такий вид мистецтва потребує точність і уважність.

5. Дошки для малювання. Найпростіший і найбезпечніший спосіб познайомити дитину з художньою творчістю. Сюди входять: планшети для малювання, дошки, мольберти та столи. Поверхні і способи для малювання також різні: магнітні дошки, чорні дошки для малювання крейдою, білі дошки для малюваннями спеціальними маркерами і навіть столи-проектори.

6. Іграшкові музичні інструменти. Музична творчість не менш поширена ніж художня, але тут вже розвиваються вміння сприймання на слух. Як правило сюди входять різноманітні іграшкові музичні інструменти: барабани, бубони, гармоніки, гітари, дудочки, ксилофони, піаніно, мікрофон, синтезатори, сопілки, укулеле, флейти.

7. Мозаїка. Ще один тип мистецтва основою якого є складання картинок, об’єктів за допомогою маленьких частинок або елементів. Мозаїка, це своєрідний мистецький конструктор або пазл, але повністю вільний для проявів фантазії.

8. Набори для проведення дослідів. Творчість - це не лише творити, але і спостерігати чудеса світу та науки, творчість можна об’єднувати з наукою і отримувати надзвичайно захоплюючі і цікаві результати. Створити власного слайма, виростити гарні кристали, зробити власне мило, розкопати динозавра, побачити красу мікросвіту через мікроскоп - все це творчість.

9. Набори для творчості. Сюди входять найрізноманітніші набори для різних вікових груп. В цій категорії можна знайти такі набори: креативна творчість, фрески, паперові моделі, фокуси, пальчикові фарби, глітер, паєтки, аплікації, листівки, барельєф, мозаїка, декупаж, розмальовки, скриньки, стрази, сумочки, столики та фартушки для творчості.

10. Розмальовки. Основою такого виду творчості є розмальовування готових картинок вказаними кольорами або ж довільними використовуючи власну уяву. Розмальовки бувають цікавими не лише дітям, але і дорослим як спосіб розслабитися та зняти стрес.

11. Розпис по полотну. Схоже на розмальовку, але розмалювати треба картину розмічену номерами, кожен номер відповідає певному кольору. Такий набір в основному призначений для підлітків та дорослих.

12. Рукоділля. Ще один вид творчості в якому потрібне вміння працювати руками, така творчість вимагає точності, терпіння і усидливості, а результатом такої творчості будуть корисні речі такі як гарні прикраси та елементи одягу: бісер, вишивка, набори для створення прикрас, валяння.

Вироби і набори представлені від різних виробників і популярних брендів.

Простий та зрозумілий інтерфейс нашого інтернет-магазина «Bombila» та три різні способи оплати допоможуть швидко та якісно здійснити покупку, а щоденні акції можуть завжди приємно здивувати.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.