Пластикові машинки

Машинка Базова Hot Wheels 5785
Трактор з двома ковшами
Топ Продаж
Мотоцикл (2868шт) в пакеті
Авто Сміттєвоз Х2

ОРІОН

Авто Сміттєвоз Х2

300.00грн

Автокран Х2 Оріон

ОРІОН

Автокран Х2 Оріон

230.00грн

Трактор- навантажувач 986 Оріон
Вантажівка Алексбамс
Авто Пожежне Х2  25,3-20-40,6см
Авто FS 2 комунальне

ОРІОН

Авто FS 2 комунальне

175.00грн

Трактор Коник стрибунець №1
Якісні дитячі машинки
Дитячі машинки для хлопчиків – затребувані вироби для ваших синів. Такі товари покращують моторику рук, розвивають мислення і фантазію. Існує велика кількість таких моделей, що дозволяє підібрати дитині найбільш підходящі. Купити дитячу машинку в нашому інтернет-магазині стане вигідним рішенням, що гарантує доступну ціну і продуманий сервіс.

Як вибрати дитячі іграшки машинки для хлопчиків?
В першу чергу слід розуміти, з якого матеріалу буде виготовлена машинка для хлопчика. Найбільш часто зустрічаються варіанти:

Гумові. Зазвичай використовуються для купання. У таких моделей немає деталей, що рухаються, але при цьому вони досить міцні. При ударах вони не ламаються.
Із дерева. Найчастіше це моделі-пірамідки або конструктори. Вироби прекрасно розвивають дрібну моторику і фантазію дитини.
Пластмасові. Дуже часто зустрічаються, представлені в широкому асортименті. Такий матеріал дозволяє створювати максимально реалістичні варіанти із дрібними або великими деталями.
Із металу. Найміцніші, реалістичні. Але в них зазвичай досить багато дрібних деталей. Із металевого матеріалу традиційно виготовляються колекційні моделі.
Для самих маленьких дітей представлені м'які машинки.

Вік і вибір іграшкових авто
Купити машинки для дітей краще за віком дитини. Наприклад, хлопчикам до 1 року підійдуть м'які або гумові іграшкові вироби в насичених кольорах. Дітям 1-2 років краще вибирати механічні моделі з мотузкою для катання. У 2-3 рочки купуйте сюжетні вироби, що мають реальні прототипи – швидку допомогу, поліцію, пожежну і т.д.

Дитині в 3-4 роки підійдуть мультяшні дитячі машинки, які мають змінні колеса, дверці, що відкриваються. Дітям 4-5 років сподобаються іграшки на дистанційному управлінні. З 6 років сини зазвичай самостійно вибирають машинки, віддаючи перевагу складних конструкцій.

Асортимент магазину і переваги
В Україні дешево купити дитячу іграшку машинку можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. В асортименті представлені хлопчачі вироби з різних матеріалів:

пластмаси;
пластмаси з металом;
металу;
картону та пластмаси;
гуми і пластмаси.
Вироби і набори представлені від різних виробників і популярних брендів. Усі моделі мають сертифікати якості і абсолютно безпечні для дитини.

Дитяча машинка, куплена у нас, прослужить вашій дитині максимально довго. Наш інтернет-магазин пропонує вигідні ціни на весь асортимент, можливість оплати декількома методами.

Автомобілі для дітей будуть доставлені через Нову пошту в будь-яку точку країни. Проведення акцій і знижок забезпечує можливість заощадити. А продуманий інтерфейс спрощує процес покупки.