Металеві машинки

Мотоцикл 'Автопром'

Автопром

Мотоцикл 'Автопром'

50.00грн

Машинка металева KINSMART BMX M3 COUPE
Машинка Kinsmart Mini Cooper S Convertible
Машинка Kinsmart Porsche 911

Kinsmart

Машинка Kinsmart Porsche 911

215.00грн

Машинка KINSMART BMX X6

Kinsmart

Машинка KINSMART BMX X6

215.00грн

Машинка KT5412WB KINSMART Jeep Wrangler
Автомодель 'RANGE ROVER VOGUE'

НЕБРЕНД

Автомодель 'RANGE ROVER VOGUE'

242.00грн

Автомодель 'LAND ROVER DEFENDER'

НЕБРЕНД

Автомодель 'LAND ROVER DEFENDER'

219.00грн

Автомодель 'INFINITI'

НЕБРЕНД

Автомодель 'INFINITI'

242.00грн

Якісні дитячі машинки
Дитячі машинки для хлопчиків – затребувані вироби для ваших синів. Такі товари покращують моторику рук, розвивають мислення і фантазію. Існує велика кількість таких моделей, що дозволяє підібрати дитині найбільш підходящі. Купити дитячу машинку в нашому інтернет-магазині стане вигідним рішенням, що гарантує доступну ціну і продуманий сервіс.

Як вибрати дитячі іграшки машинки для хлопчиків?
В першу чергу слід розуміти, з якого матеріалу буде виготовлена машинка для хлопчика. Найбільш часто зустрічаються варіанти:

Гумові. Зазвичай використовуються для купання. У таких моделей немає деталей, що рухаються, але при цьому вони досить міцні. При ударах вони не ламаються.

Із дерева. Найчастіше це моделі-пірамідки або конструктори. Вироби прекрасно розвивають дрібну моторику і фантазію дитини.

Пластмасові. Дуже часто зустрічаються, представлені в широкому асортименті. Такий матеріал дозволяє створювати максимально реалістичні варіанти із дрібними або великими деталями.

Із металу. Найміцніші, реалістичні. Але в них зазвичай досить багато дрібних деталей. Із металевого матеріалу традиційно виготовляються колекційні моделі.

Для самих маленьких дітей представлені м'які машинки.

Вік і вибір іграшкових авто
Купити машинки для дітей краще за віком дитини. Наприклад, хлопчикам до 1 року підійдуть м'які або гумові іграшкові вироби в насичених кольорах. Дітям 1-2 років краще вибирати механічні моделі з мотузкою для катання. У 2-3 рочки купуйте сюжетні вироби, що мають реальні прототипи – швидку допомогу, поліцію, пожежну і т.д. Дитині в 3-4 роки підійдуть мультяшні дитячі машинки, які мають змінні колеса, дверці, що відкриваються. Дітям 4-5 років сподобаються іграшки на дистанційному управлінні. З 6 років сини зазвичай самостійно вибирають машинки, віддаючи перевагу складних конструкцій.

Асортимент магазину і переваги
В Україні дешево купити дитячу іграшку машинку можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. В асортименті представлені хлопчачі вироби з різних матеріалів:

• пластмаси;
• пластмаси з металом;
• металу;
• картону та пластмаси;
• гуми і пластмаси.

Вироби і набори представлені від різних виробників і популярних брендів. Усі моделі мають сертифікати якості і абсолютно безпечні для дитини.

Дитяча машинка, куплена у нас, прослужить вашій дитині максимально довго. Наш інтернет-магазин пропонує вигідні ціни на весь асортимент, можливість оплати декількома методами.

Автомобілі для дітей будуть доставлені через Нову пошту в будь-яку точку країни. Проведення акцій і знижок забезпечує можливість заощадити. А продуманий інтерфейс спрощує процес покупки.