Спорт та активний відпочинок

Скакалка кольорова 220 см
Дартс магнітний  MS0098  (34,5-25см)
Набір кульок Оріон (80 шт.)
Набір для гри в хокей 5576 Технок
Дартс магнітний (6 дротиків) MS0099
Топ Продаж
Кеглі 'Великі №1'

Bamsiс

Кеглі 'Великі №1'

95.00грн

Боксерський набір 'Америка' середній
Сітка для м'ячів, 120 см

НЕБРЕНД

Сітка для м'ячів, 120 см

52.00грн

Дартс (6 дротиків) MS0096

НЕБРЕНД

Дартс (6 дротиків) MS0096

192.00грн

Боксерський набір 'Україна' малий
Набір для гри в хокей ТехноК
Боксерський набір 'Америка' малий
Літаюча тарілка ТехноК 2131
Скакалка резинова 2322 ТехноК
Спорт та активний відпочинок

Рух – це невід’ємна частина нашого життя и чим його більше, тим краще для здоров’я, адже в сучасному житті люди все менше займаються спортом та гуляють на свіжому повітрі. Заняття спортом, рухливі ігри, прогулянки парком чи лісом або поїздка на природу – все це вважається активним відпочинком, бо допомагає відволіктися від щоденної монотонності і навіть після фізичної втоми, морально Ви будете почуватися повними сил.

Часом, дітей важко зацікавити займатися спортом, але якщо, це подати як форму гри діти з задоволенням будуть активно та корисно проводити свій час.

Спортивні товари чи активні ігри, а може погойдатися на гойдалці, що обрати ? Для вашої зручності товари розподілені на категорії:

• Батути, гірки, качелі;

• Інвентар для фізкультури. Тут можна знайти: гантелі, еспандери, гумки для стрибання, гімнастичні палички, килимки для йоги, м’ячі для фітнесу, обручі, скакалки;

• М'ячі, сітки, голки, насоси;

• Спортивні ігри. В цій категорії набори та інвентар для спортивних ігор: бадмінтон, баскетбол, боксерський набір, боулінг, бумеранг, гольф, дартс, бейсбол, аером’яч, кільцекид, фрізбі, пастки, хокей, крокет, теніс, пінг-понг, футбол.

Спортивні товари представлені від різних виробників і популярних брендів.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни. Проведення акцій і знижок можуть Вас приємно здивувати. А простий та зрозумілий інтерфейс спрощує процес покупки.