Спорт та активний відпочинок

Скакалка резинова 2322 ТехноК
Скакалка кольорова 220 см
Літаюча тарілка 'ТЕХНОК'
Набір для гри в хокей 5576 Технок
Сітка для м'ячів, 120 см

НЕБРЕНД

Сітка для м'ячів, 120 см

40.00грн

Боксерський набір 'Україна' середній
Набір для гри в хокей ТехноК
Боксерський набір 'Україна' великий
Боксерський набір 'Америка' малий
Гойдалка  Малюк 3015 ТехноК
Набір кульок Оріон (80 шт.)
Набір літаючих фігур 4043 ТехноК
Скакалка №2  чорна 220 см
Боксерський Набір 'Full' великий
Кеглі 'Великі №1'

Bamsiс

Кеглі 'Великі №1'

95.00грн

Спорт та активний відпочинок

Рух – це невід’ємна частина нашого життя и чим його більше, тим краще для здоров’я, адже в сучасному житті люди все менше займаються спортом та гуляють на свіжому повітрі. Заняття спортом, рухливі ігри, прогулянки парком чи лісом або поїздка на природу – все це вважається активним відпочинком, бо допомагає відволіктися від щоденної монотонності і навіть після фізичної втоми, морально Ви будете почуватися повними сил.

Часом, дітей важко зацікавити займатися спортом, але якщо, це подати як форму гри діти з задоволенням будуть активно та корисно проводити свій час.

Спортивні товари чи активні ігри, а може погойдатися на гойдалці, що обрати ? Для вашої зручності товари розподілені на категорії:

• Батути, гірки, качелі;

• Інвентар для фізкультури. Тут можна знайти: гантелі, еспандери, гумки для стрибання, гімнастичні палички, килимки для йоги, м’ячі для фітнесу, обручі, скакалки;

• М'ячі, сітки, голки, насоси;

• Спортивні ігри. В цій категорії набори та інвентар для спортивних ігор: бадмінтон, баскетбол, боксерський набір, боулінг, бумеранг, гольф, дартс, бейсбол, аером’яч, кільцекид, фрізбі, пастки, хокей, крокет, теніс, пінг-понг, футбол.

Спортивні товари представлені від різних виробників і популярних брендів.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни. Проведення акцій і знижок можуть Вас приємно здивувати. А простий та зрозумілий інтерфейс спрощує процес покупки.