Роботи, інтерактивні та радіокеровані іграшки

Робот, стріляє м'якими дисками 28072
Собачка на р/к A 001

НЕБРЕНД

Собачка на р/к A 001

1306.00грн

Собачка на р/к 666-800 А, в коробці
Робот Дископлюй

НЕБРЕНД

Робот Дископлюй

635.00грн

Робот інтерактивний 9365

НЕБРЕНД

Робот інтерактивний 9365

1006.00грн

Робот K4 на радіокеруванні

НЕБРЕНД

Робот K4 на радіокеруванні

1377.00грн

(3)
Робот 'Космічний рейнджер' 99001
Павук на радіокеруванні

НЕБРЕНД

Павук на радіокеруванні

519.00грн

Павук на р/к 0455, в коробці

НЕБРЕНД

Павук на р/к 0455, в коробці

453.00грн

Миша на радіокеруванні

НЕБРЕНД

Миша на радіокеруванні

397.00грн

Міль на радіокеруванні

НЕБРЕНД

Міль на радіокеруванні

365.00грн

Роботи, інтерактивні та радіокеровані іграшки

З розвитком суспільства і науки розвиваються і технології, втому числі електроніка, що призвело до появи різноманітних пристосувань та гаджетів. А що буде якщо об’єднати електроніку та іграшки ? Вірно, з’являться розумні, інтерактивні, радіокеровані іграшки.

З електронними іграшками весело проводити час, адже з ними можна взаємодіяти, одні виглядають як справжні тваринки і ними можна керувати, пультом, жестами або командами, інші можуть виглядати як футуристичні роботи з широким набором команд та можливостей.

Електронних іграшок існує велике різноманіття і часом важко зрозуміти всі їх можливості та як ними користуватися, тому обов’язково почитайте опис. В нашому інтернет магазині «Bombila» Ви зможете знайти електронні іграшки таких типів:

1. Радіокеровані іграшки. До таких іграшок відносять радіокерованих: роботів, техніку, тваринок(комахи, ящірки, змії, динозаври, песики, поні, єдинороги, морські тварини та інші), літаючі фігурки героїв та фей. Такі іграшки можуть мати декілька варіантів керування: дистанційним пультом, жестами або сенсорним керуванням.

2. Інтерактивні. Зазвичай інтерактивні іграшки орієнтовані на пряму взаємодію з ними(кнопки або сенсорне сприйняття). Такі іграшки частіше всього мають милий і приємний вигляд, можуть бути як пухнасті, так і мати пластмасовий блискучий корпус, що нагадує робота, але на відміну від останніх мають простіший функціонал. До функціоналу яким частіше всього обладнані інтерактивні іграшки відносять звукові, світлові та механічні ефекти, наприклад: програвання мелодії, фраз, різноманітних звуків при виконанні певних дій з іграшкою(натискання кнопок, поглажування, підкидання, струшування, обертання), вібрація, ходьба, танець. Інтерактивні іграшки в залежності від вигляду та набору можливостей, можуть підходити як для малих дітей, так і для дітей старшого віку.

3. Роботи. До цієї категорії іграшок відносять технічно просунутіші іграшки. Зазвичай такого плану іграшки мають пластиковий корпус та футуристичний вигляд робота, але це не обов’язково, такого плану іграшки можуть мати будь-який вигляд та форму (робот, тваринка, техніка, геометрична форма і інші). Такого плану іграшки можуть добре пересуватися, самостійно або за допомогою дистанційного керування, мати різноманітні сенсори сприйняття. Для кращого вигляду такі іграшки можуть мати дисплей в якому відображаються рухливі очі(за наявності відповідного сенсора або камери такі очі можуть мати ефект слідування і відображати емоції). Головною родзинкою таких іграшок є наявність великої кількості команд та можливості вивчення нових. В залежності від команд та дій, робот може світитися, видавати відповідні звукові ефекти, вібраційні, механічні, мати ефект пару. Деякі роботи мають слоти для карточок з додатковими командами або можливості запису нових.
Всі іграшки даної категорії працюють від елементів живлення, це можуть бути батарейки або акумулятори з можливістю зарядки від USB.

Вироби і набори представлені від різних виробників і популярних брендів.

Простий та зрозумілий інтерфейс нашого інтернет-магазина «Bombila» та три різні способи оплати допоможуть швидко та якісно здійснити покупку, а щоденні акції можуть завжди приємно здивувати.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.