Мультгерої, антистреси, розваги

Пружинка, веселка 7 см

НЕБРЕНД

Пружинка, веселка 7 см

35.00грн

Карточки для Бакуганів  H24005
Лизуни рідкі С 37560 Зомбі

НЕБРЕНД

Лизуни рідкі С 37560 Зомбі

40.00грн

Іграшка-антистрес Павуки 7426
Лизуни рідкі 'Монстри'

НЕБРЕНД

Лизуни рідкі 'Монстри'

53.00грн

Фігурки 'Прекрасна Софія'  61401
В'язка маса 'King Slime'

Данко Тойс

В'язка маса 'King Slime'

18.00грн

Фігурка в коробці 'Фулеко. 2014' FIFA
Мультгерої, антистреси, розваги

Якщо хочете чимось себе зайняти, розважитися або розслабитися і просто зняти стрес в цій групі Ви знайдете все необхідне. Категорія для зручності розбита на 4 підгрупи і в кожній Ви зможете знайти для себе щось особливе:

1. Бакуган, Бейблейд, Скрітчерси – тепер ігрові баталії і арени не лише в телебаченні, але і в реальному житті, збирай колекцію карток та бойових монстрів і вступай в дуель зі своїми друзями.

2. Дзиги, йо-йо, фінгерборди, запускачі. Іграшки, які допоможуть розбавити рутину, бавлячись з ними час буде пролітати стрімко, а Ви тим часом зможете покращити спритність своїх рук і пальців що разу вивчаючи нові трюки і дивуючи оточуючих своїми вміннями.

3. Іграшки-антистрес. На сьогоднішній день стрімко набирають популярність, такі іграшки мають найрізноманітніший колір, форму і функціональність, але всі виконують одну важливу функцію, відволікають і заспокоюють. Кожен знайде те, що йому до вподоби: покрутити, розкрутити, поклацати, похлопати, підкинути, постискати і розтягнути.

4. Фігурки мультгероїв. Якщо Ви любите дивитися телебачення то скоріше за все маєте улюбленого персонажа, якого хочеться бачити не лише на екранах пристроїв, але і поряд з собою. З улюбленим героєм можна разом влаштовувати нові пригоди, долати перешкоди, ловити лиходіїв або просто весело проводити час в компанії друзів.

В нашому інтернет-магазині «Bombila» Ви зможете знайти широкий асортимент різноманітних дитячих іграшок під різні вікові категорії та призначення.

За допомогою просто інтерфейсу інтернет-магазина Ви зможете якісно та швидко здійснити покупку трьома доступними способами оплати.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.