Меблі для дітей та підлітків

Акція
Стіл-лавка 04-044

ARINWOOD

Стіл-лавка 04-044

1500.00грн 1650.00грн

Меблі для дітей та підлітків

Рано чи пізно діти досягають такого віку, коли їм потрібно мати власне ліжко, столик та стільці, як для ігор, так і для навчання. Вибір дитячих меблів є відповідальним кроком, адже ще не повністю зміцнілий дитячий організм має розвиватися в правильному положенні щоб в майбутньому виключити негативні наслідки, які в зрілому віці виправити набагато складніше, а часом неможливо.

На що потрібно звернути увагу при виборі дитячих меблів в першу чергу ?
1. Першим ділом зверніть увагу на матеріал, він має бути стійким, міцним, а головне безпечним. Найкраще для дитячих меблів підходять вироби з дерева або комбінації дерева з металом.

2. Покриття столика (фарба, лак, віск) також має бути безпечним, найкраще якщо це екологічно чисті натуральні матеріали такі як лляна олія та бджолиний віск.

3. Форма самого виробу. Столик та стільчик можуть бути гарними і цікавими, але зовсім не зручними і навіть нашкодити дитині. При виборі форми столика та стільчика звертайте увагу на те щоб все було добре оброблене та зашліфоване, всі краї повинну бути заокруглені задля безпеки дитини. Нічого не повинно виступати та заважати, краще, щоб в меблях не було лишніх отворів, якщо вони є, то повинні бути такими щоб можна було уникнути застрягання кінцівок та подальшого травмування. Такі ж самі вимоги і при виборі дитячого ліжка.

4. Будова виробу має бути ергономічною і такою щоб дитина тримала спину в правильному, рівному положенні. Краще якщо стільчик має високу пряму спинку. Якщо набір вибирається суто для навчання буде доцільно обрати парту з нахиленою стільницею. При виборі ліжка, якщо дитина ще достатньо маленька зверніть увагу на захисні боковини, які виключать можливість падіння з ліжка. Ліжка бувають декількох видів:
• звичайне односпальне;
• двоярусне (таке ліжко обов’язково має мати міцну драбину та захисні боковини);
• ліжко горище (ліжко добре економить місце за рахунок того, що спальне місце знаходиться на другому ярусі, а під самим ліжком можна розташувати інші меблі, як і в попередньому випадку таке ліжко повинно мати міцну драбину та захисні боковини):

5. Розміри – звертайте увагу на ростову групу, добре, коли стільчик та столик з одного комплекту, адже вони створені за одними параметрами, висота сидіння та стільниці будуть гармонійно відповідати один одному і дитині буде зручно. Існують варіанти, в яких можна регулювати висоту стільчика та столика.

Меблі для дітей представлені від різних виробників і популярних брендів. Усі моделі якісні і абсолютно безпечні для малюків.

Простий та зрозумілий інтерфейс нашого інтернет-магазина «Bombila» та три різні способи оплати допоможуть швидко та якісно здійснити покупку, а щоденні акції зможуть завжди приємно здивувати.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.