М'які іграшки

М'яка іграшка ГЛАЗАСТИК,10см
Акція
Музична гра С 48587, 4 види

Музична гра С 48587, 4 види

400.00грн 571.00грн

М'яка іграшка Серце Обійми
М'яка іграшка Сердечко №1
М'яка іграшка Свинка Джордж 1
М'яка іграшка Каченя Фаня 28×20×9
Новинка
М'яка іграшка 'Літачок'

Копиця

М'яка іграшка 'Літачок'

155.00грн

М'яка іграшка подушка 'Прапор'
М'яка іграшка Курчатко №1
Новинка
М'яка іграшка Котик Том, 18×15×42
Новинка
М'яка іграшка Команда З

Копиця

М'яка іграшка Команда З

380.00грн

М’які іграшки

М’які іграшки - це універсальний подарунок не залежно від віку та статі.

М’які іграшки найпоширеніші та найпопулярніші іграшки у всьому світі. М’яких іграшок існує така кількість, що кожен зможе знайти ту яка буде до вподоби.
Найцікавіше в м’яких іграшках це те, що вони можуть бути як малесенькі, такі які можна використовувати як брелок, так і гігантські на яких навіть можна спати.

На перший погляд здається, що у виборі м’якої іграшки немає нічого складного, але і тут можуть виникнути питання, особливо якщо іграшка вибирається для маленьких дітей.

Завжди звертайте увагу на якість іграшок, багато іграшок можуть мати не якісний матеріал, який може швидко втратити свій зовнішній вигляд, вицвісти, порватися або навіть малюватися, такі іграшки для маленьких дітей не підходять. Шви мають бути міцними, а матеріал яким набивали іграшки не повинен з них виступати.
Зверніть увагу на додаткові деталі, такі як пластмасові наклеєні або тканинні вставки, хутро чи вусики, вони мають міцно кріпитися щоб дитина не змогла їх відірвати, для малих дітей краще якщо ці вставки будуть тканинними і добре прошитими. Іграшки які мають замочки, багато мілких деталей типу паєток або декоративні вставки з бісеру і інших мілких деталей підходять для більш старших дітей.

Найпоширенішими серед усіх м’яких іграшок є плюшеві ведмедики, мабуть це найпопулярніший і всіма улюблений тип м’який іграшок про які чули всі, а багато хто проводив з ними своє дитинство. Не менш поширеними є і зайчики, котики, песики Такі іграшки вважаються вже класикою.

Якщо Ви шукаєте заміну пластмасовим лялькам, не проблема, існує багато видів м’яких ляльок які є нічим не гірші за пластмасові, вони можуть приймати будь яке положення і мати довге волосся яке можна заплітати у косички.

На сьогоднішній день дуже популярні м’які іграшки у вигляді популярний мультиплікаційних героїв. Багато іграшок можуть шитися з використанням найрізноманітніших блискучих тканин та прикрас. А для маленьких дітей всередину можуть вшивати брязкальця та шуршалки. Є багато іграшок що вміють співати, говорити і видавати різні звуки при натисканні в різних точках, такі іграшки для своєї роботи потребують батарейки.

Дуже часто іграшки мають замочок на блискавку і взагалі мати виглядь ранця в який можна складати свої речі, просто, зручно і гарно. А якщо Ви збираєтеся в подорож то для Вас точно підійде іграшка у вигляді бублика або подушки.

Простий та зрозумілий інтерфейс нашого інтернет-магазина «Bombila» та три різні способи оплати допоможуть швидко та якісно здійснити покупку, а щоденні акції зможуть завжди приємно здивувати.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.