Конструктори

Коструктор 103081-103086
Конструктор 7266, 'ТехноК'
Конструктор  'Автотрек' (73 дет.)
Конструктори

Конструктори одні з найпопулярніших видів іграшок і необмежений простір для творчості, який здатний зацікавити не лише дітей, а й самих дорослих. Що собою представляють конструктори ? Конструктори - це окремі блоки чи деталі, які можна складати(з’єднувати) між собою створюючи повну композицію, результатом виходять різноманітні споруди, транспорт, ландшафт, техінка, роботи. Чим дрібніший конструктор, тим більш детальну модель можна скласти, все залежить від типу, розміра елементів та їх кількості.

Виробники конструкторів створюють їх відповідно до вікової категорії дітей, для наймолодших, як правило конструктори мають мати великі деталі та менше зазубрин щоб виключити можливість проковтування деталей або травмування. Для дітей по старше вже підходять конструктори з малими деталями та модельні конструктори.

В даній категорії Ви знайдете багато конструкторів і знайдете який саме підійде для Вашої дитини. Виходячи з вікової категорії, кількості елементів, величини блоків, матеріалу з якого вони створені та типу з’єднання елементів бувають такі види конструкторів:

1. Блоки, кульки, великі деталі. Такий тип конструкторів підходить для категорії дітей від 3-х років. В таких конструкторах відносно великі деталі з великими з’єднаннями або взагалі з їх відсутністю. Як правило в цих конструкторах немає якогось визначеного призначення чи кінцевого результату збірки. Такий конструктор призначений для розвитку моторики рук та фантазії.

2. Дерев'яні конструктори. Основою таких конструкторів є деревина тому такі конструктори є безпечними та екологічно чистими. Елементи, як правило відносно великі у формі геометричних фігур, є також варіанти, коли елементи призначені для складання моделі (будівлі, транспорту), в комплект можуть входити прості інструменти для збірки типу молоточка.

3. Електронні конструктори. Такі конструктори призначені для дітей від 6-8 років, оскільки знайомлять з основами фізики, механіки та електроніки. В своєму складі можуть мати екрани, провідники, електронні елементи, елементи живлення, трубки для подачі води. Мета даного конструктора наочно показати фізичні властивості або ж зібрати корисну модель(машинку, робота), яка може показати цікаві фізичні ефекти.

4. Інші конструктори. Сюди входять конструктори, які є не достатньо поширеними або мають не типову конструкцію тим не менш такі конструктори є цікавими за рахунок своєї унікальності. Сюди входять такі конструктори: «кукурудзяний», мозаїка, блочний(доміно), фігурний конструктор, стрічковий, голчастий, м’які конструктори, шестерні, столики для конструкторів.

5. Конструктор: моделі, фігурки. Мабуть, найпоширеніші та найпопулярніші конструктори, найвідомішим виробником яких є «Лего». Такого типу конструктори розраховані на дітей віком від 5-6 рокі. Основою таких конструкторів є відносно дрібні деталі, які зазвичай виготовляються за схожою технологією, тому конструктори від різних виробників інколи можуть підходити. Всі конструктори даного типу є модельними, тому кількість елементів розрахована чітко для того щоб скласти одну певну модель (будівлі, транспорт, техніка, ландшафт) або відтворити певні події, а в комплект часто входять фігурки чоловічків.

6. Конструктори на гвинтах. Конструктори, які досить сильно вирізняються серед інших за рахунок цікавого методу збірки. Елементи і деталі можуть мати найрізноманітнішу форму як звичайних блоків, так і вже готових частин(елементів) готової фігурки. Збірка відбувається за допомогою набору іграшкових інструментів та гвинтів, що входять до комплекту. Такі конструктори мають простіший вигляд, який підходить на вік від 3-х років та складніші варіанти на вік від 6 років.

7. Магнітні конструктори. Ще один цікавий і не типовий конструктор, елементи якого зазвичай мають замкнуту геометричну форму і магніти всередині. Такі конструктори зазвичай мають великі елементи та підходять дітям від 3-х років.

8. Майнкрафт. Цей тип конструкторів такий самий, як і класичні модельні конструктори, різницею виступає лише те, що основним сюжетом даного типу конструкторів виступає популярна комп’ютерна гра про кубічний світ «Minecraft».

9. Металеві конструктори. Такий тип конструкторів зазвичай має таку саму конструкцію як і гвинтові конструктори, різниця лише в матеріалі з якого виготовлено даний тип конструкторів. Металеві конструктори довговічніші ніж аналогічні з пластмаси і можуть підходити дітям з 3-х років під наглядом батьків.

Всі товари даної категорії вироблені у відповідність стандартам якості та представлені найпоширенішими брендами виробниками конструкторів.

Періодичні акції зможуть Вас приємно здивувати, а простий інтерфейс нашого інтернет-магазина «Bombila» та три способи оплати дозволять швидко та якісно зробити замовлення.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.