Іграшки для гри на воді

Водоплавна гра 9963 B
Гра для ванної HE 0276, в коробці
Водяний насос TK 0780
Водоспад DM 502, у коробці
Іграшки для гри на воді

Процес купання для дітей це ціла пригода, а якщо під рукою улюблені іграшки перед дитиною відкривається цілий світ нових можливостей де можна дати волю фантазії. Всі діти різні, одні з задоволенням приймають водні процедури і весело проводять час, інші ж зовсім не люблять або навіть бояться митися. Для цього придумали багато різноманітних іграшок для ванни щоб зацікавити дитину і показати, що боятися нічого і процес купання теж може бути цікавим.

Іграшок для купання багато і яка саме сподобається Вашій дитині велике питання. В цій категорії Ви зможете побачити широкий асортимент такого типу іграшок:

• Набір відерок та лійок для води. Діти люблять набирати і виливати воду, переливати з одної ємності в іншу, а як цікаво дивитися як вода набрана в лійочку потихеньку виливається струмінцями через отвори.

• Дитячі водоспади. Складаються з набору ємностей різноманітної форми скріплених між собою в такому прядку щоб водичка з самого верхнього переливалася між ними аж до самого низу, деякі такі водоспади можна використовувати і для сухого піску.

• Водні гірки або лабіринти. Іграшки такого плану складаються з декількох елементів з’єднаних між собою, зазвичай це нахилені труби, прямі, вигнуті або закручені, по яким тече водичка долаючи весь цей закручений шлях.

• Плаваючі заводні іграшки. Пластикові іграшки з заводним механізмом який не боїться води, такі іграшки після заведення ключиком спритно плавають по воді як справжні тваринки або кораблики, що не може не викликати захоплення у дітей.

• Водяні насоси. Такого плану іграшки більше підходять для пляжів, басейнів або відкритих водойм, механізм роботи простий, набираємо водичку втягуючи її вакуумом як в шприц, а тоді силою виштовхуємо отримуючи струмінь води.

• Іграшки на присосках. Легкі плаваючі фігурки у вигляді предметів, транспорту або тваринок, такі іграшки мають присоску і їх можна клеїти на стінки ванни або плитку.

• Сачки. Випустіть в водичку іграшкових рибок або кульки, беріть сачок і гайда їх ловити.

• Кораблики, катери, човни. Які ж можуть бути водяні пригоди без водного транспорту ? Запускайте човни у воду і долайте хвилі води.

• Резинові іграшки, пискавки. Обов’язковий атрибут водних процедур це маленька, жовта резинова качечка з пискавкою, хоча крім качечок існує багато інших не менш цікавих резинових іграшок.

• Кульки. Прості пластикові або пінопластові кульки, що добре плавають по воді, їх можна ловити сачками, пускати водяними гірками або водоспадами.


Іграшки для гри на воді представлені від різних виробників і популярних брендів. Усі моделі мають сертифікати якості і абсолютно безпечні для дітей.

Періодичні акції зможуть Вас приємно здивувати, а простий інтерфейс нашого інтернет-магазина «Bombila» та три способи оплати дозволять швидко та якісно зробити замовлення.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.