Дитяча література

Букварик 356147K

НЕБРЕНД

Букварик 356147K

70.00грн

Перша книга після букваря 350244K
Дитяча література

Дитяча література обов’язкова складова дитячого розвитку, це можуть бути як твори художнього і наукового характеру, так і цікаві, розвиваючі завдання.

Саме поняття дитяча література включає великий обсяг літературних видань для широкого вікового діапазону, деякі художні твори можуть бути придумані і призначені лише для читання дітьми певних вікових категорій з урахуванням особливостей їх сприйняття. Інша ж література може бути створена і для дорослого читача, але своєю простотою буде цікавою та зрозумілою деяким дитячим віковим категоріям.

Зазвичай дитяча література розділяється на художні, пізнавальні та навчальні видання і якщо для молодших вікових груп, різниця не є настільки чіткою то зі збільшенням віку, літературу все більше розділяють по цільовому призначенню.

В нашому інтернет-магазині «Bombila» Ви зможете знайти широкий асортимент різноманітних дитячих видань під різні вікові категорії та призначення.

Для зручності пошуку потрібної книги ця категорія має три розділи в яких Ви зможете знайти літературу таких типів:

• Книги. Художня та наукова література, оповідання, енциклопедії, історії, казки, загадки, комікси, книги з завданнями та наклейками;

• Прописи та підготовка до школи. Набори абеток та прописів для тренування читання, лічби и письма, дошкільного і шкільного віку.

Всі книги представлені в нашому магазині виключно українською мовою, більшість книг від українських видавництв.

За допомогою просто інтерфейсу інтернет-магазина Ви зможете якісно та швидко здійснити покупку трьома доступними способами оплати.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.