Настільні ігри

Настільна гра 'Монополія Україна'
Мапа України OST-1175
Дитяча Вікторина Настільна
Настільна гра  Дженга Uno 2в1  D8836-2
Гра настільна мала 'UNO Kids'

Данко Тойс

Гра настільна мала 'UNO Kids'

69.54грн

Економічна гра 'Біржа'

ТехноК

Економічна гра 'Біржа'

41.33грн

Гра настільна велика 'ХТО Я?'

Данко Тойс

Гра настільна велика 'ХТО Я?'

229.14грн

Гра напольна велика 'Твістеп гранд'
Настільна гра 'Монополія люкс'
Настільна гра 'Галопом по світу'
Футбол чемпiон 0335 ТехноК
Розвиваюча настільна гра 'NUMBER TOWER'
Пиши-витирай 'Пірати' VT3601-10 (укр)
Настільні ігри

Настільні ігри походять ще з давніх давен багато з них навіть старіші самих пірамід і збережені до сьогодні, одна з таких древня індійська гра зі змійками і драбинками.

Хоча першочергово під поняттям "настільна гра" малися на увазі дошка з фішками, кубиками чи паличками, в сучасності це поняття має дещо ширше і не таке конкретне значення. Сучасні настільні ігри включають: фішки, карти, кубики, блоки, різного роду електроніку, фігурки, великі або малі предмети, навіть самого гравця як частину гри.

Для того щоб було зрозуміліше яка саме гра буде Вам до вподоби пропонуємо розглянути основні види настільних ігор:

1. Ігри з використанням колоди карт. Найпоширеніша класична колода карт (36, 54 карти) має сотні варіацій гри з різноманітними правилами, найвідомішими іграми є «Покер», «Преферанс», «Брідж» як часто мають азартну основу гри. Крім класичної колоди карт існують і інші більш спеціалізовані на конкретну гру та її варіації колоди, найвідомішою є «Уно».

2. Колекційні карткові ігри. На відміну від класичних карткових ігор для гри колекційними картами не потрібна одна повна колода, кожен гравець може складати власну індивідуальну колоду і грати лише нею. Найчастіше такого плану ігри мають дуельний характер гри. Крім того, різні карти можуть мати різну цінність в залежності від ймовірності їх отримати. Тому такі набори крім самого процесу гри можуть мати і колекційну цінність. Найвідомішими можна вважати «Pokemon» та «Бакуган».

3. Ігри з випадковими значеннями. Зазвичай використовуються ігрові предмети(девайси) «кості», вони можуть мати різноманітну, як правило, геометричну форму з нанесеними числовими значеннями на гранях. Існують варіанти у вигляді рулетки або кольорових паличок. Кості застосовують як допоміжний девайс для визначення випадкових чисел, що використовуються для подальшої гри. Ігри такого роду зазвичай носять випадковий характер та орієнтовані на вдачу. Крім випадкових значень ходів, саме поле гри може містити елементи, що допомагають або шкодять гравцю, «Змійки та драбинки» одна з таких ігор.

4. Ігри з мініатюрами, рольові ігри. Сучасний, поширений тип настільних ігор, які носять пригодницький характер, основою таких ігор є набір мініатюрних фігурок, що мають власні правила пересування та взаємодії з іншими фігурками і гравцями. Ви можете мати власну роль та відігравати її за певними правилами, мати свій сюжет або будувати його разом з іншими гравцями, виконувати індивідуальні завдання. Такі ігри часто мають покроковий, стратегічних характер, можуть містити різноманітні завдання, але і часто присутній ефект вдачі за рахунок гральних кубиків. До таких ігор відносять ігри типу «Warhammer», «Dungeons and Dragons», «Lord of the Rings», «Talisman», «Манчкін».

5. Вікторини. До складу вікторин як правило входить набір карточок з запитаннями, основа таких ігор, це запитання різної тематики та відповіді на них, часто за обмежений час. Можна зустріти вікторини у вигляді наборів з карточками, фішками, буквами та ігровим полем. Досить популярною грою такого жанру є «Ерудит».

6. Ігри на ігровому полі. Саме такими були перші настільні ігри, ігрова дошка розділена на спеціальні сегменти(сектори) по яким пересуваються фішки або фігури в визначеному правилами порядку. Такі ігри можуть використовувати як гральні кості і вдачу, так і інтелект та чітко прораховану стратегію ходів. Найвідомішими такими іграми є «Шахи», «Шашки», «Нарди», «Реверси».

7. Імітаційні(економічні) ігри. Ігри основою яких є відтворення реальних бізнес процесів таких як біржа, діяльність компаній і тому подібне. Найвідомішим представником є «Монополія».

8. Рухливі ігри. Такі ігри дещо виходять за рамки звичайних настільних ігор за рахунок присутності елементів спорту. Як правило в таких іграх присутня певна ігрова поверхня і набір ігрових аксесуарів таких як: м’ячик, сітка, ракетки, кий і тому подібні аксесуари. До таких ігор відносять настільні: теніс, більярд, футбол, хокей.

9. Дитячі настільні ігри. Настільні ігри призначені спеціально для дітей, але розроблені таким чином щоб було цікаво і дорослим. Призначенням таких ігор є навчання, розвиток мислення, сприйняття та асоціативності. Такі ігри мають спрощені правила і зазвичай складаються з набору карток, магнітних блоків або пазлів.

10. Блокові. Тип настільних ігор що зазвичай складаються з блоків, які потрібно або розташовувати в правильному порядку відповідно до значень або ж навпаки обережно розбирати. Ігрового поля для таких ігор не потрібно. До такого типу відносять всім давно знайомі ігри типу «Доміно» та «Дженга».

11. Іграшкові та електронні. До іграшкових та електронних ігор відносять такі для яких в першу чергу потрібна реакція та спритність. Ігрові елементи можуть мати найрізноманітніший вигляд, все залежить від тематики набору. Основний ігровий елемент часто має вигляд певної фігурки, тваринки або предмета з активними діями(сенсори, механічні рухливі елементи, світлові та звукові ефекти). Основним завданням таких ігор, обережно, почергово, щось покласти або ж навпаки забрати з основного елемента під час його руху або ж щоб не задіяти механізм.

Настільні ігри представлені від різних виробників і популярних брендів.

Періодичні акції зможуть Вас приємно здивувати, а простий інтерфейс нашого інтернет-магазина «Bombila» та три способи оплати дозволять швидко та якісно зробити замовлення.

Товари будуть доставлені через Нову Пошту в будь-яку точку країни.